Yüzlerce mobilya içinde ara
Farklı markalı ürünleri keşfet
Aradığın mobilyayı bul
Aklındakileri satıcıya sor
Satıcının lokasyonu cebine gelsin
Koltuk Takımları

Aklınızdaki tüm soruların bir cevabı var!

Sipariş, iade, iptal, ödemeler, teslimar ya da farklı bir çok konudaki soruların cevabını aşağıdaki rehberde bulabilirsiniz.
Ayrıca arama kutusunu kullarak da dilediğiniz şekilde arama yapabilirsiniz.


Miamenza kendi ürün ve markaları ile birlikte pazar yeri modeli sayesinde farklı satıcıların ürünlerini size ulaştırmaktadır. Dolayısıyla satın aldığınız ürün Miamenza'nın kendi markası değilse ya da depomuzdan sevk edilecek ürünlerden bir değilse satıcı tarafından size ulaştırılır. Ürünlerin direkt olarak satıcılar tarafından kargolanması size daha hızlı hizmet verebilmemizi ve teslimat sürelerini kısaltmaya fayda sağlar
Değişim talepleri iade süreçleriyle aynı şekilde gerçekleşir.

Teslim aldığınız ürünlerde değişiklik yapmak istediğinizde öncelikle ürünleri iade etmeniz gerekir. İade ettiğiniz ürünler gerekli kontrollerden geçtikten sonra tercihinize göre ürün tutarınız kartınıza iade edilebilir ya da tutar kadar hediye çeki tanımlaması yapılır.

Ardından almak istediğiniz ürünü yeni sipariş oluşturarak satın alabilirsiniz.
Hazır stoklardan ve kargo şirketi ile gönderilen tüm siparişlerinizi kargo şirketine teslim edilene dek profilim menüsündeki "siparişlerim" sayfasından iptal edebilisiniz.

Kargoya teslim edilen siparişleriniz için "iptal et" seçeneği görmeyeceğiniz için kargonuzu teslim almadan geri gönderebilir ya da teslim aldıktan sonra iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Tüm siparişlerinizi kargo görevlisinin yanında ve teslim alırken kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede herhangi bir kusur ya da hata tespit etmeniz durumunda görevli ayrılmadan ürünleri geri gönderebilirsiniz.

Böyle bir durumda kargo görevlisinden ürünlerinizin kusurlu ulaştığına dair bir tutanak talep etme hakkınız bulunur. Sipariş paketlerini bu gibi bir bildirim yapmadan teslim almanız kargo şirketinin görevini eksiksiz yerine getirdiği anlamına gelmektedir.

Siparişi teslim aldıktan sonra bir kusur farketmeniz halinde siparişlerim sayfasına girerek ilgili siparişi seçip iade işlemi başlatabilirsiniz.

Nakliye ya da mağazalar tarafından teslim edilen ürünler için iade talebi oluşturduğunuzda müşteri destek ekibimiz ilgili mağazanın size ulaşması için gerekli bilgilendirmeleri gerçekleştirecektir.
Siparişlerinizin iptal edilme nedeni siparişlerim sayfasında belirtilmektedir.

Bir siparişin iptal edilme nedeni seçtiğiniz ürünün stok adetlerindeki bir hatadan kaynaklanabilir ve satıcı tarafından iptal edilebilir. Tüm stokları güncel tutmak ve bu tip durumların önüne geçmek için gerekli entegrasyonlar yapıyor ve satıcılara gerekli bilgileri aktarıyoruz. Ancak yüksek satış hacmine sahip bazı ürünlerde yaşanması muhtemel böyle bir durumunun ardından ilgili satıcıya gerekli uyarı ve bilgilendirmeler yapılmaktadır.

BİLGİLERİNİZ VE SORUNUZ