Yüzlerce mobilya içinde ara
Farklı markalı ürünleri keşfet
Aradığın mobilyayı bul
Aklındakileri satıcıya sor
Satıcının lokasyonu cebine gelsin
Koltuk Takımları

A picture containing text

Description automatically generated

 

Miamenza diğer mobilya e-ticaret sitelerinden farklıdır. Çünkü miamenza’da sadece bir markanın koleksiyonu değil yüzlerce farklı özel markanın koleksiyonunu bulabilirsin. Dilediğin şekilde filtreleri kullanarak beğenilerine hitap eden ürün sunan markaları kolaylıkla bulabilirsin. Ancak miamenza’nın sundukları sadece bu kadar değil! Mobilya alışverişi yapmanın ve karar vermenin kolay olmadığının farkındayız.

 

Mobilyayı görmeden almak kolay değil diyorsan;

 

Miamenza sadece yüzlerce farklı markanın ürünün sunmakla kalmıyor sana en yakın mağazaların ürünlerini öne çıkarak beğendiğin ürünleri kolaylıkla görmeni sağlıyor. Sevdiğin ürünün sayfasında “mağazada gör” butonuna tıklaman yeterli. Ürünü teşhirde görüp beğenmen, gerekirse kumaş, ebat ve benzeri değişiklikleri kolayca yapabilmen için mağazanı lokasyonu anında cebine gelecek! Aynı zamanda mağazaya gittiğinde gösterebilmen için sevdiğinin ürünün linkini de telefonuna gönderiyoruz. Böylece alışveriş başlamadan önce yapman gereken her şey hazır!

 

Sektörün içinden bir proje!

 

Miamenza.com uzun yıllar mobilya üretimi ve mağazacılığı yapan firmaların bir araya gelerek oluşturduğu bir projedir. Bu tecrübe sayesinde sizi daha iyi anlayan ve her geçen gün kendi geliştiren bir yapıya sahiptir. Deneyiminizi daha olumlu hale getirmek, ürün seçeneklerimizi artırmak ve daha çok ilde hizmet vermek için her geçen gün yeni markalar, mağazalar ve ürünler ekleyerek büyümeye devam ediyoruz.